Cuba teka?Dimana?Siapa?

Teka-Teki Thursday, October 30, 2008

Pasar Tiram/Man Janggut

Lepak Thursday, October 30, 2008

Keluar Negeri?

Lepak Wednesday, October 29, 2008

Birthday Party uma Intan..

Majlis Tuesday, October 28, 2008

hadiah dr CT/CM

Award Monday, October 27, 2008

bingkisan dr DirFara

Award Monday, October 27, 2008

happy deepavali

Ucapan Monday, October 27, 2008

marhaban x abs2 lg..layan gmbr

Marhaban Sunday, October 26, 2008

gigi ok/lagi2 marhaban

Marhaban Friday, October 24, 2008

gigi oh gigi...adeiii

Sakit Thursday, October 23, 2008

hari ke-2 sakit gigi....

Sakit Wednesday, October 22, 2008

aduhhh...di serang sakit gigi

Sakit Tuesday, October 21, 2008

marhaban raya rumah ke-2/ke-3

Marhaban Saturday, October 18, 2008

expose dr cik lawa..wakakah

Thursday, October 16, 2008

template/kunjungan balas

Kunjungan Thursday, October 16, 2008

wanita terlalu istimewa.

Wanita Tuesday, October 14, 2008

anugerah RATU RAYA dr shai...

Award Sunday, October 12, 2008

beraya bersama blogger2...

Kunjungan Sunday, October 12, 2008

marhaban raya per-1

Marhaban Saturday, October 11, 2008