Pretty Woman Perfume Car...

Dunia Ku Tuesday, June 30, 2009

3hr Cuti Yg 'Berisi'..he3x

Dunia Ku Tuesday, June 30, 2009

Cak!! Lin ada le ni..hahahaha

Dunia Ku Monday, June 29, 2009

Michael Jackson Dead at 50

Buletin Friday, June 26, 2009

Ikan Masin Terubuk...Yum3x

Masakan Thursday, June 25, 2009

Hampeh Menunggu Kau!!!!

Buletin Thursday, June 25, 2009

Award SekaliGuss.....hehehehe

Award Wednesday, June 24, 2009

Budak Hilang!!! Sebarkan..

Buletin Wednesday, June 24, 2009

Menyambut Rejab...

Buletin Tuesday, June 23, 2009

Bende Tu Pun Korang Nak Curik...

Dunia Ku Tuesday, June 23, 2009

Mana Ayah???

Anakku Monday, June 22, 2009

Dan Sebenarnya.....

Dunia Ku Monday, June 22, 2009

Hepi Father's Day..

Dunia Ku Monday, June 22, 2009

Hepi Bufday Retna...

Emosi Friday, June 19, 2009

Kuih Keria Ke Ni?huhuhu

Masakan Thursday, June 18, 2009

Dapat Juga Yg Baru,hehehe

Dunia Ku Thursday, June 18, 2009

Selamat Ulang Tahun Perkahwinan 'Sayang'...

Dunia Ku Wednesday, June 17, 2009

Ermmmm...Sori No Idea....

Emosi Tuesday, June 16, 2009

KASAWARI Yg Ku Kenali..

Buletin Monday, June 15, 2009

Dah Takde Idea...Layannnn

Marhaban Monday, June 15, 2009

Menu Last Day Holiday...

Masakan Sunday, June 14, 2009

Betul Jugak Ek? Hahahaha

Jenaka Saturday, June 13, 2009

Bubur Kacang Durian...

Masakan Friday, June 12, 2009

Durian O Dorian...

Dunia Ku Friday, June 12, 2009

Best Blog Award...

Award Friday, June 12, 2009

Ronaldo akhirnya ke Real..

Buletin Thursday, June 11, 2009

34 - 30 - 33..ok?

Dunia Ku Thursday, June 11, 2009

TAG Dr Retna..

Tag Thursday, June 11, 2009

Kisah Hari Ini..

Anakku Wednesday, June 10, 2009