'Orang Baru'...hehehe

Dunia Ku Friday, July 31, 2009

Kek Besday Semalam..Promote!!!

Buletin Wednesday, July 29, 2009

Arghhh..Sapa Punya Keje Ni???

Dunia Ku Wednesday, July 29, 2009

Hepi Bufday My Dear...

Ucapan Tuesday, July 28, 2009

Betul Le Tu...Hehehe

Dunia Ku Monday, July 27, 2009

Agak Korang, Apa Bende?

Dunia Ku Monday, July 27, 2009

Kerana 'Dia' Aku Merindui 'Sesaorg'..

Dunia Ku Monday, July 27, 2009

Anakku Amat Demam Lagi...

Anakku Saturday, July 25, 2009

LoveDay's Sauna Plus...

Dunia Ku Saturday, July 25, 2009

Kenali Pasangan Anda...

Buletin Thursday, July 23, 2009

Sepi La Malam Ni...Huhuhu

Dunia Ku Thursday, July 23, 2009

Tahniah Yatie (K6)..

Ucapan Wednesday, July 22, 2009

Bertukar Lagi, Ok tak?

Buletin Wednesday, July 22, 2009

Hepi Bufday My Dear...

Ucapan Wednesday, July 22, 2009

Step By Step Okies...

Buletin Tuesday, July 21, 2009

Giliran Ko Pulak Pergi....

Dunia Ku Monday, July 20, 2009

Aku Pun Nak Jugak...hehehe

Dunia Ku Sunday, July 19, 2009

Ole-ole Dr Labuan...

Hadiah Saturday, July 18, 2009

Harry Potter..Layannnn

Buletin Friday, July 17, 2009

'Mak Tak Tahu Ke?' Ayooooo

Anakku Thursday, July 16, 2009

Sedap Ke???

Dunia Ku Wednesday, July 15, 2009

Dodol & Asam Jawa..

Dunia Ku Tuesday, July 14, 2009

Hepi Bufday Julie...

Ucapan Monday, July 13, 2009

Black Pasti Boleh!!!

Buletin Sunday, July 12, 2009

Kenduri Duda & Janda..

Dunia Ku Sunday, July 12, 2009

Kisah Di Pejabat Kadi....

Jenaka Friday, July 10, 2009

Gatal La Pulak..huhuhu

Dunia Ku Friday, July 10, 2009

Makan Tghri & Minum Ptg..

Dunia Ku Thursday, July 09, 2009

Burger & Kasawari???

Dunia Ku Thursday, July 09, 2009

Aku Demam..Huhuhuhuhu

Dunia Ku Wednesday, July 08, 2009

Pisang 'Belalai' Gajah???

Buletin Tuesday, July 07, 2009

Jalan2 Dpt Award..he3x..

Award Tuesday, July 07, 2009

Dah 3Hr Hujan...Ermmm

Dunia Ku Tuesday, July 07, 2009

Sayang Nak Makan la....

Dunia Ku Tuesday, July 07, 2009

Dah Tak Tahan Wooooo

Dunia Ku Monday, July 06, 2009