Sesekali JANGAN!

Emosi Monday, May 31, 2010

Bermula rutin sibuk...

Dunia Ku Sunday, May 30, 2010

De'Terrace House kali ke-2

Dunia Ku Saturday, May 29, 2010

Che Ahmad Hoi Hoi Hoi..!

Dunia Ku Saturday, May 29, 2010

Nak jugak test..hehehe

Dunia Ku Thursday, May 27, 2010

Ke hulu ke hilir mencari KOMPANG

Anakku Thursday, May 27, 2010

Pertama kali alaminya..

Dunia Ku Thursday, May 27, 2010

Niat hati nak pergi TAPI....

Anakku Wednesday, May 26, 2010

Treatment kali ke-2

Dunia Ku Wednesday, May 26, 2010

Ikan 3 rasa Mat Gebu.

Masakan Tuesday, May 25, 2010

Surprise besday di gelanggang

Dunia Ku Monday, May 24, 2010

Andartu Terlampau !

Buletin Sunday, May 23, 2010

Juara AF8: Shahir Tepati Ramalan!

Buletin Sunday, May 23, 2010

Afundi SHAHIR10 ke 32999..

Buletin Saturday, May 22, 2010

Air longan sejuk + panas

Masakan Saturday, May 22, 2010

Antara JEM dan AKU.

Dunia Ku Friday, May 21, 2010

Melawat kawasan..

Dunia Ku Friday, May 21, 2010