Boob Gourd - Terung 'lucah'.!

Buletin Tuesday, January 31, 2012

Kad Facebook Timeline dari moo.com

Buletin Tuesday, January 31, 2012

Awan NANO.

Canon 1100D Monday, January 30, 2012

Petua Menggoda Suami di Usia 40.

Tauladan/Pedoman Saturday, January 28, 2012

Tahun Naga Air'12: Happy Chinese New Year.

Ucapan Saturday, January 21, 2012

Doa suami kedekut.

Tauladan/Pedoman Wednesday, January 18, 2012

Maafkan saya Mat Gebu.

Dunia Ku Wednesday, January 18, 2012

Thank You Allah.

Dunia Ku Monday, January 16, 2012

Sedangkan Lidah Lagi Tergigit.

Tauladan/Pedoman Saturday, January 14, 2012

Blog Copy & Paste.

Dunia Ku Friday, January 13, 2012

JPO: Johor Premium Outlets.

Buletin Wednesday, January 11, 2012

4 Rayuan Isteri Kepada Suami.

Tauladan/Pedoman Wednesday, January 11, 2012

Jangan gaduh-gaduh.!

Jenaka Tuesday, January 10, 2012

Ikhlas itu milik Allah,

Tauladan/Pedoman Tuesday, January 10, 2012

Lepas bukan bererti Bebas.

Buletin Monday, January 09, 2012

Wanita sebagai Isteri dan Ibu.

Tauladan/Pedoman Sunday, January 08, 2012

8 Jan'12: Birthday Mat Gebu.

Ucapan Sunday, January 08, 2012

Bila hati berbicara.

Emosi Friday, January 06, 2012

B.A.T.U.K + Gatal Tekak.

Tips/Kesihatan Friday, January 06, 2012

Batam Trip 311211

Holiday Wednesday, January 04, 2012